Екскурсія на завод "Фуджікура".

2016-11-22

/Files/images/фуджікура.jpg

У вівторок, 22 листопада, старшокласники школи Марії Покрови відвідали завод "Фуджікура". Японська компанія «Fujikura» побудувала завод, який виробляє електричне устаткування для автомобілів. За останні роки це є однією із найбільших інвестицій у Львівській області.

Працівник заводу п. Вікторія ознайомила учнів з технологічними процесами на підприємстві. Працівники "нарізають", готують та збирають різноманітні кабелі, на лінії 14 людей і кожна відповідає за свій крок. Є полівалент — людина, яка знає цю в’язку від початку і до самого кінця. Халати робітників різного кольору. Це зручно, тому що виділяє потрібну людину.
Компанія набирає на роботу нечуючих людей. Проводиться попереднє анкетування. Анкетування полягає у відповідях на запитання. А також завдання на логіку і також на розрізнення кольорів. Спочатку людей навчають. Початкова зарплатня 4200 грн. Робота у три зміни, організований безкоштовний доїзд працівників навіть з невеликих містечок Львівщини.
Учні зацікавились майбутнім працевлаштуванням.

Компанія набирає на роботу нечуючих людей. Проводиться попереднє анкетування. Анкетування полягає у відповідях на запитання. А також завдання на логіку і також на розрізнення кольорів. Спочатку людей навчають. Початкова зарплатня 4200 грн. Робота у три зміни, організований безкоштовний доїзд працівників навіть з невеликих містечок Львівщини. Обід - 6 грн. Соціальний пакет. Вихідні - субота, неділя.

Учні зацікавились майбутнім працевлаштуванням.
Кiлькiсть переглядiв: 221

Коментарi