Центр правової допомоги.

2016-12-20

/Files/images/правова допомога.jpg

У школі Марії Покрови відбулася зустріч учнів та вчителів з Гошовським Володимиром Юрійовичем, начальником відділу правової інформації і консультації центру безоплатної вторинної правової допомоги (Львів, вул. Винниченка,30). Центр відкритий 1 липня 2015 року. Юрист ознайомив присутніх зі ст.14 Закону України "Про право на безоплатну адвокатську допомогу" і запросив, в разі потреби, звертатися до Центру. Перекладачем під час зустрічі - Юрій Табака.

Центр надає допомогу таким категоріям осіб: малозабезпечені особи (середньомісячний сукупний дохід сім’ї нижчий за прожитковий мінімум); інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб; діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвою насильства в сім’ї (через опікунів/піклувальників, батьків); особи, які претендують на статус біженця (до моменту прийняття рішення про надання такого статусу тощо.
Звернутись до місцевого центру за правовою допомогою може будь-який мешканець Львівщини, і він отримає кваліфіковану допомогу фахівців у вигляді надання консультації, правової інформації.
Другий Львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Контактний телефон: 097-711-79-91.
Електронна адреса: lviv2.lviv@legalaid.gov.ua.
Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi